KONST / Litografier / Färglitografi 14114394
nr 1411 4394
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 81/1750,76x57cm, yttermått inklusive ram: 100x78cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:10:08
12/8 20:41:10
1.000 kr
16/8 19:55:48
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm